روزی دو نوبت سالن‌ها ضدعفونی می‌شود

حسین مسافر آستانه:
روزی دو نوبت سالن‌ها را ضدعفونی می‌کنیم

دبیر شورای سیاست‌گذاری تماشاخانه ایرانشهر گفت، پیش از اینکه این تعطیلی رخ دهد ما تمهیداتی بهداشتی برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در تماشاخانه ایرانشهر در نظر گرفته بودیم و روزی دو نوبت سالن‌ها را ضدعفونی می‌کردیم و مواد ضدعفونی‌کننده در سالن‌ها برای استفاده مراجعه‌کنندگان لحاظ شده بود.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل تماشاخانه ایرانشهر به نقل از مهر، حسین مسافر آستانه دبیر شورای سیاست‌گذاری تماشاخانه ایرانشهر درباره وضعیت اجراهای نمایشی که به دلیل تعطیلی اعلام‌شده برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا متوقف‌شده‌اند و راهکارهای در نظر گرفته‌شده برای کم شدن ضرر گروه‌های نمایشی گفت: راهکارهای مختلفی را در این خصوص در نظر گرفته‌ایم که البته باید تا هفته آینده و توقف یا تمدید تعطیلی درباره آن‌ها تصمیم‌گیری کنیم.

وی ادامه داد: قرار است شورای سیاست‌گذاری و شورای مالی تماشاخانه ایرانشهر در هفته آینده جلسه‌ای را برگزار کند تا اگر شرایط کنترل و رفع ویروس کرونا به حالت عادی برگشت، درباره وضعیت تمدید اجراهای نمایشی این تماشاخانه تصمیم‌گیری لازم را اتخاذ کنیم.

مسافر آستانه تأکید کرد: نمایش‌هایی که روی صحنه رفته بودند و این روزها به دلیل تعطیلی اجراهایشان متوقف‌شده، محتمل خسارت‌هایی شده‌اند که ما به دلیل اینکه بودجه‌ای در اختیار نداریم، نمی‌توانیم خسارت مالی آن‌ها را جبران کنیم، ولی تلاش می‌کنیم خسارت و ضرر زمانی واردشده به گروه‌ها را جبران کنیم.

دبیر شورای سیاست‌گذاری تماشاخانه ایرانشهر یادآور شد: جدول اجراهای نمایشی تماشاخانه تا پایان سال ۹۹ بسته‌شده است و عواقب هر تصمیمی که برای اجراهای فعلی بگیریم، به اجراهای سال ۹۹ نیز منتقل می‌شود.

وی در پایان سخنان خود اظهار کرد: پیش از اینکه این تعطیلی رخ دهد ما تمهیداتی بهداشتی برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در تماشاخانه ایرانشهر در نظر گرفته بودیم و روزی دو نوبت سالن‌ها را ضدعفونی می‌کردیم و مواد ضدعفونی‌کننده در سالن‌ها برای استفاده مراجعه‌کنندگان لحاظ شده بود.


1398/12/8