دبیر جشنواره تئاتر عروسکی درگذشت

دبیر جشنواره تئاتر عروسکی درگذشت

گلزار محمدی دبیر هجدهمین جشنواره بین المللی تئاتر عروسکی تهران-مبارک بعد از ماه ها مبارزه با بیماری سرطان، صبح امروز یکشنبه ۱۸ اسفند دار فانی را وداع گفت.

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل تماشاخانه ایرانشهر، گلزار محمدی متولد ۱۳۵۶ در سن ۴۲ سالگی و بر اثر بیماری سرطان دار فانی را وداع گفت. محمدی که ماه‌ها از بیماری سرطان رنج می‌برد چند روز پیش از تهران به شهر سنندج و خانه پدری خود منتقل شد.

نازیلا نوری شاد از دوستان گلزار محمدی که همراه وی نیز بود، گفت: به درخواست محمدی این انتقال به شهر سنندج اتفاق افتاد زیرا تمایل داشت روزهای پایانی عمر خود را در خانه پدری و نزد خانواده اش سپری کند.

نوری شاد افزود: در حال انجام مراحل اداری برای به خاکسپاری پیکر گلزار محمدی در قطعه هنرمندان بهشت محمدیه شهر سنندج هستیم.

طبق گفته نوری شاد به دلیل شیوع ویروس کرونا، امکان برگزاری مراسم تشییع برای زنده‌یاد محمدی وجود ندارد اما در شرایط و زمان مناسب در تهران مراسم یادبودی برای این هنرمند برگزار می‌شود.

گلزار محمدی دبیری هجدهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر عروسکی «تهران-مبارک» را عهده‌دار بود و حتی در زمان تشدید بیماری نیز امور این رویداد تئاتری را پیگیری می‌کرد.

تماشاخنه ایرانشهر درگذشت این هنرمند را به جامعه شریف تئاتر ایران تسلیت می‌گوید.


1398/12/18