عضویت در باشگاه تماشاگران

آغاز اجراهای جدید در تماشاخانه ایرانشهر

آغاز اجراهای جدید در تماشاخانه ایرانشهر

تماشاخانه ایرانشهر با 5 نمایش «صامت» به کارگردانی امیر بهاورد دهکردی، «فرایند» به کارگردانی علی کرسی زر، «داغ ننگ» به کارگردانی فرهاد شنتیایی، «بودن» به کارگردانی مرتضی جلیلی دوست و «موضوع چیه؟» کاری از کمپانی ویرگول اجرای سال 1401 خود را آغاز می‌کند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل تماشاخانه ایرانشهر، این مجموعه تئاتری در حالی فعالیت خود را در سال 1401 با پنج نمایش آغاز می‌کند که نمایش «بچه» به کارگردانی افسانه ماهیان از روزهای نخست سال ادامه اجراهای خود را تا روز 12 فروردین با استقبال قابل‌توجه مخاطبان به اتمام رساند.

در سالن استاد سمندریان
نمایش «صامت» به کارگردانی امیر بهاور اکبرپور دهکردی با بازی: نگین تهمتن، مهدخت ‌مولایی، آرزو عبدالهی و فریال سنگری در ساعت 18 به مدت 65 دقیقه به روی صحنه می‌رود.

نمایش «فرایند» به کارگردانی علی کرسی زر با بازی: سپهر ‌طهرانچی، مریم ‌زارعی، مهرنوش ‌حاجی ‌خانی، احسان ‌قره ‌داغی، مازیار ‌سیدین، سپیده کاشی‌ها، سعید ‌کرمی و غزاله ‌توده ‌زعیم در ساعت 19:45 به مدت 70 دقیقه به روی صحنه می‌رود.

نمایش «داغ ننگ» به کارگردانی فرهاد شنتایی و با بازی: شیرین ‌سلیمی، امیرعلی ‌شیرآبادی، بهزاد کریمی، مهسا شجاعی و فرهاد ‌شنتیایی در ساعت 21:45 دقیقه و به مدت 70 دقیقه میزبان مخاطبان است.

در سالن دکتر ناظرزاده کرمانی نیز نمایش بودن به کارگردانی مرتضا جلیلی دوست با بازی مصطفا امیری، سارا ‌شاهرودیان، کیوان محمدی و صبا ‌نجاتی در ساعت 18:15 دقیقه به مدت 75 دقیقه و نمایش «موضوع چیه؟» کاری از کمپانی ویرگول با بازی آوا آکویی، ساناز باقری، پریسا ‌درخشنده، محمد رجبی، الهام ‌سرشت، نجوا صاحب‌الزمانی، بهزاد کریمی، مرصاد ‌میرغفاری و مجیر معینی در ساعت 20:15 به مدت 80 دقیقه به روی صحنه می‌روند.


1401/1/17